Rak. To się leczy!

0

Szczególnie w okresie letnim narażeni jesteśmy na ryzyko powstawania nowotworu – czerniaka złośliwego. Rak. To się leczy! jest ogólnopolską kampanią społeczną, która za cel stawia sobie namówienie nas do badań profilaktycznych oraz prawidłowego dbania o skórę.

Wiele osób zbyt długotrwale eksponuje skórę na słońce, nie chroniąc jej przed szkodliwym działaniem promieni. Takie działanie nie tylko przyspiesza proces starzenia się skóry i może ją uszkodzić. Powoduje ono również znaczne zwiększenie ryzyka powstania nowotworów skóry.

Balsam Pharmaceris SMarka Pharmaceris drugi raz zaangażowała się w kampanię Rak. To się leczy! proponując jednocześnie stosowanie dermokosmetyków z serii Pharmaceris S przeznaczonych dla dorosłych, dzieci oraz niemowląt, skutecznych w ochronie przeciwsłonecznej, profilaktyce występowania chorób skóry oraz terapii przeciwstarzeniowej.

Uczestnictwo marki Pharmaceris w ogólnopolskiej kampanii Rak. To się leczy! pozwala dotrzeć także do osób, których problem raka dotyczy bezpośrednio. Dla takich osób marka zadedykowała linię kosmetyków Pharmaceris X. Dermokosmetyki Pharmaceris X korzystnie wpływają na skórę podczas leczenia onkologicznego.

Słońce jest niezbędne do życia. Poprawia nam samopoczucie, dlatego tak bardzo lubimy z niego korzystać. Pamiętajmy jednak o prawidłowej ochronie skóry. Dlatego korzystajmy bezpiecznie ze słońca z Pharmaceris S. Skórę też mamy tylko jedną.

Rak. To się leczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here