Torba na laptopa Trendsetterka Exclusive

0

Sprzęt elektroniczny trzeba chronić podczas przenoszenia od chłodu, wiatru, deszczu oraz wstrząsów. Odpowiednia ochrona sprzętu to podstawa jego długiego funkcjonowania. Wiedząc to butik trendsetterka.com przygotował niesamowitą kolekcję toreb na laptopa z wysokiej jakości japońskiej bawełny.

Torba na laptopa Trendsetterka Exclusive

Coraz częściej zwracamy uwagę na design sprzętu, który kupujemy. Dlaczego więc nie patrzeć na oryginalne torby na laptopa, które i tak są  niezbędne w trakcie przemieszczania się. Torby na laptopa Trendsetterka Exclusive to limitowana edycja toreb dostępnych wyłącznie dla klientów sklepu. Stworzone z wysokiej jakości japońskiej bawełny idealnie chronią laptopy przez czynnikami atmosferycznymi i wstrząsami.

Torba na laptopa Trendsetterka Exclusive
Do torby na laptopa trendsettera.com zmieści się laptop 15 lub 15,6 cali. Torby zostały ozdobione grafikami paryskich budowli, mapą Paryża, aranżacjami z filiżankami lub manekinami czy lecącymi balonami. Torby na laptopa Trendsetterka Exclusive kosztują 239,00 złotych za sztukę, a kupić je można wyłącznie na stronie internetowej www.trendsetterka.com.

Torba na laptopa Trendsetterka Exclusive

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here