Stylizacje Troll

0

Jedni wiosną stawiają na subtelne pastele, łamane kolorowymi dodatkami, inni lubią jak wszystko jest w kolorze. Troll na wiosnę 2012 przygotował kolekcję, która eksploduje całą gamą intensywnych braw. Dedykuje ją kobietom pełnym życia i energii, które inspiruje natura. Troll stworzył dwie linie: Simple Picnic i Colour Block.

Stylizacja Troll na wiosnę 2012

Stylizacja Simple Picnic nawiązuje do mody lat 70-tych i stylu boho, w której pełno kwiatowych motywów. Romantyczna i bardzo kobieca w formie ubrań, które podkreślają talię, pokazują nogi. Sukienki, spodnie z podwyższonym stanem, płaszcze, żakiety z dodatkiem koronek, falban i ozdobnych kwiatów oraz kratka, która jest motywem przewodnim w linii dodatków. Simple Picnic proponuje także biżuterię w odcieniu starego złota.

 Stylizacja Troll na wiosnę 2012

Stylizacja Colour Block czerpie pomysły z mody lat 80-tych i jest współczesnym odsłoną łączenia mody minionych lat ze stylem marynarskim. Dopasowane ubrania w intensywnych neonowych kolorach, podkreślone dodatkami z materiałów połyskujących, skóry i zamszu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here